![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Western Digital |
| Model | Caviar Green |
| Symbol | WD10EACS |
| Pojemność | 1000 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 16 MB |
| Średnia ocena |
/5 (2)
|
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Green WD10EACS
Zobacz więcej testów użytkownika Sitek
| Maksymalny transfer | 97.8 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 42.3 MB/s |
| Średni transfer | 73.6 MB/s |
| Burst rate | 146.1 MB/s |
| Czas dostępu | 20.2 ms |
| Średnia prędkość odczytu | 77.7 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 239.8 MB/s |
| Czas dostępu | 20 ms |
| Prędkość odczytu | 97083 KB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 95528 KB/s |
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Green WD10EACS
Zobacz więcej testów użytkownika Sitek
Dyskusja na forum
Data testu: 2008-10-20 20:18:25