![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Western Digital |
| Model | Caviar Black |
| Symbol | WD1001FALS |
| Pojemność | 1000 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 32 MB |
| Średnia ocena | BRAK OCEN | Posiadasz dysk Western Digital WD1001FALS? Podziel się opinią » |
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Black WD1001FALS
Zobacz więcej testów użytkownika marko22
| Maksymalny transfer | 132.5 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 61.8 MB/s |
| Średni transfer | 104 MB/s |
| Burst rate | 156 MB/s |
| Czas dostępu | 12.8 ms |
| Średnia prędkość odczytu | 109.1 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 240.2 MB/s |
| Czas dostępu | 12.7 ms |
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Black WD1001FALS
Zobacz więcej testów użytkownika marko22
Dyskusja na forum
Data testu: 2010-03-16 19:55:41