![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Western Digital |
| Model | WD VelociRaptor |
| Symbol | WD1000DHTZ |
| Pojemność | 1000 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA 6Gb |
| Prędkość obrotowa | 10000 rpm |
| Bufor | 64 MB |
Masz szybki dysk?
Przetestuj go i umieść w rankingu.
| Autor | Wyniki | Screen | ||||||||||
| Misiek4 | Western Digital WD VelociRaptor (WD1000DHTZ) (1000 GB, 64 MB, 10000 obr/min)
|
Zobacz pełne wyniki |
| Autor | Wyniki | Screen | ||||||
| Misiek4 | Western Digital WD VelociRaptor (WD1000DHTZ) (1000 GB, 64 MB, 10000 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki |
| Autor | Wyniki | Screen | ||||
| Misiek4 | Western Digital WD VelociRaptor (WD1000DHTZ) (1000 GB, 64 MB, 10000 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki |