![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Toshiba |
| Model | MK5061GSYN |
| Symbol | MK5061GSYN |
| Pojemność | 500 GB |
| Format | 2.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 16 MB |
| Średnia ocena |
/5 (2)
|
| Ilość dysków w macierzy | 2 |
| Kontroler | Zintegrowany na p?ycie |
| Stripe | 128 KB |
Zobacz więcej testów dysku Toshiba MK5061GSYN MK5061GSYN
Zobacz więcej testów użytkownika maciekklocek
| Maksymalny transfer | 90.1 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 7.4 MB/s |
| Średni transfer | 53.2 MB/s |
| Burst rate | 150.5 MB/s |
| Czas dostępu | 18 ms |
| Prędkość odczytu | 101808 KB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 103376 KB/s |
Zobacz więcej testów dysku Toshiba MK5061GSYN MK5061GSYN
Zobacz więcej testów użytkownika maciekklocek
Dyskusja na forum
Data testu: 2016-12-29 20:33:08