Testy dysków - Test dysku Toshiba MK3252GSX MK3252GSX 320 GB
Toshiba MK3252GSX MK3252GSX
| Producent | Toshiba |
| Model | MK3252GSX |
| Symbol | MK3252GSX |
| Pojemność | 320 GB |
| Format | 2.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 5400 rpm |
| Bufor | 8 MB |
| Średnia ocena | BRAK OCEN | Posiadasz dysk Toshiba MK3252GSX? Podziel się opinią »
|
Sprawdź, gdzie kupić najtaniej
Autor testu:
ptrembowelski
Zobacz więcej testów dysku Toshiba MK3252GSX MK3252GSX
Zobacz więcej testów użytkownika ptrembowelski
HD Tune
| Maksymalny transfer | 62.9 MB/s |
| Minimalny transfer | 15.4 MB/s |
| Średni transfer | 47.8 MB/s |
| Burst rate | 54.6 MB/s |
| Czas dostępu | 18.6 ms |
|---|
HD Tach
| Średnia prędkość odczytu | 51.2 MB/s |
| Prędkość burst read | 97.5 MB/s |
| Czas dostępu | 18.8 ms |
|---|
ATTO Disk Benchmark
| Prędkość odczytu | 58355 KB/s |
| Prędkość zapisu | 62865 KB/s |
|---|
Zobacz więcej testów dysku Toshiba MK3252GSX MK3252GSX
Zobacz więcej testów użytkownika ptrembowelski
Dyskusja na forum
Data testu:
2009-07-19 00:03:23
Dane komputera na którym wykonano test dysku Toshiba MK3252GSX MK3252GSX:
Procesor: Intel Mobile Core 2 Duo Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU P8400 @ 2.26GHz
Płyta główna: Hewlett-Packard 30F4
Mostek południowy: Intel ID2919 rev. 03
Mostek północny: Intel ID2A40 rev. 07
Pamięć RAM: 3072 MBytes
System operacyjny: Microsoft Windows Vista (6.0) Home Premium Edition Service Pack 1 (Build 6001)