![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Seagate |
| Model | Momentus XT |
| Symbol | ST92505610AS |
| Pojemność | 250 GB |
| Format | 2.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 32 MB |
Masz szybki dysk?
Przetestuj go i umieść w rankingu.
| Autor | Wyniki | Screen | ||||||||||
| piternet24 | Seagate Momentus XT (ST92505610AS) (250 GB, 32 MB, 7200 obr/min)
|
Zobacz pełne wyniki | ||||||||||
| piternet24 | Seagate Momentus XT (ST92505610AS) (250 GB, 32 MB, 7200 obr/min)
|
Zobacz pełne wyniki |
Brak wyników dla tego programu
| Autor | Wyniki | Screen | ||||
| piternet24 | Seagate Momentus XT (ST92505610AS) (250 GB, 32 MB, 7200 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki | ||||
| piternet24 | Seagate Momentus XT (ST92505610AS) (250 GB, 32 MB, 7200 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki |