![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Seagate |
| Model | Laptop SSHD |
| Symbol | ST500LM000 (STAN500100) |
| Pojemność | 500 GB |
| Format | 2.5 " |
| Interfejs | SATA 6Gb |
| Prędkość obrotowa | 5400 rpm |
| Bufor | 32 MB |
| Średnia ocena |
/5 (1)
|
Zobacz więcej testów dysku Seagate Laptop SSHD ST500LM000 (STAN500100)
Zobacz więcej testów użytkownika Prlki
| Maksymalny transfer | 112.9 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 53.6 MB/s |
| Średni transfer | 88 MB/s |
| Burst rate | 113.3 MB/s |
| Czas dostępu | 0.3 ms |
| Średnia prędkość odczytu | 93.2 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 203.1 MB/s |
| Czas dostępu | 0.3 ms |
| Prędkość odczytu | 100349 KB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 108022 KB/s |
Zobacz więcej testów dysku Seagate Laptop SSHD ST500LM000 (STAN500100)
Zobacz więcej testów użytkownika Prlki
Dyskusja na forum
Data testu: 2014-04-10 11:47:30