Testy dysków - Test dysku Seagate Barracuda 7200.11 ST3750330AS 750 GB
Seagate Barracuda 7200.11 ST3750330AS
| Producent | Seagate |
| Model | Barracuda 7200.11 |
| Symbol | ST3750330AS |
| Pojemność | 750 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 32 MB |
| Średnia ocena | BRAK OCEN | Posiadasz dysk Seagate ST3750330AS? Podziel się opinią »
|
Sprawdź, gdzie kupić najtaniej
Autor testu:
czlowiek
Zobacz więcej testów dysku Seagate Barracuda 7200.11 ST3750330AS
Zobacz więcej testów użytkownika czlowiek
HD Tune
| Maksymalny transfer | 108.4 MB/s |
| Minimalny transfer | 54.8 MB/s |
| Średni transfer | 88.8 MB/s |
| Burst rate | 108.3 MB/s |
| Czas dostępu | 12.8 ms |
|---|
HD Tach
| Średnia prędkość odczytu | 93.1 MB/s |
| Prędkość burst read | 134.3 MB/s |
| Czas dostępu | 12.7 ms |
|---|
ATTO Disk Benchmark
| Prędkość odczytu | 107805 KB/s |
| Prędkość zapisu | 106522 KB/s |
|---|
Zobacz więcej testów dysku Seagate Barracuda 7200.11 ST3750330AS
Zobacz więcej testów użytkownika czlowiek
Dyskusja na forum
Data testu:
2008-05-19 21:18:34
Dane komputera na którym wykonano test dysku Seagate Barracuda 7200.11 ST3750330AS:
Procesor: Intel Core 2 Duo E4500 Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E4500 @ 2.20GHz
Płyta główna:   4CoreDual-SATA2
Mostek południowy: VIA VT8237S rev. 00
Mostek północny: VIA PT880 Pro rev. 00
Pamięć RAM: DDR2 2048 MBytes 199.5 MHz (1:1)
System operacyjny: Microsoft Windows XP Professional Dodatek Service Pack 2 (Build 2600)