![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Seagate |
| Model | Barracuda 7200.12 |
| Symbol | ST3500410AS |
| Pojemność | 500 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 16 MB |
| Średnia ocena |
/5 (1)
|
Zobacz więcej testów dysku Seagate Barracuda 7200.12 ST3500410AS
Zobacz więcej testów użytkownika Wlodas1955
| Maksymalny transfer | 130.6 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 42.5 MB/s |
| Średni transfer | 99 MB/s |
| Burst rate | 188.7 MB/s |
| Czas dostępu | 15.1 ms |
Zobacz więcej testów dysku Seagate Barracuda 7200.12 ST3500410AS
Zobacz więcej testów użytkownika Wlodas1955
Dyskusja na forum
Data testu: 2009-08-06 13:31:25