![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Seagate |
| Model | Barracuda 7200.12 |
| Symbol | ST3500410AS |
| Pojemność | 500 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 16 MB |
| Średnia ocena |
/5 (1)
|
Zobacz więcej testów dysku Seagate Barracuda 7200.12 ST3500410AS
Zobacz więcej testów użytkownika AbrahaM
| Maksymalny transfer | 128.1 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 68.8 MB/s |
| Średni transfer | 106.3 MB/s |
| Burst rate | 167.5 MB/s |
| Czas dostępu | 14.7 ms |
| Średnia prędkość odczytu | 111.6 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 222 MB/s |
| Czas dostępu | 14.7 ms |
| Prędkość odczytu | 131157 KB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 130519 KB/s |
Zobacz więcej testów dysku Seagate Barracuda 7200.12 ST3500410AS
Zobacz więcej testów użytkownika AbrahaM
Dyskusja na forum
Data testu: 2009-02-25 00:39:00