![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Seagate |
| Model | Cheetah 15K.7 |
| Symbol | ST3300657SS |
| Pojemność | 300 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SAS 2 |
| Prędkość obrotowa | 15000 rpm |
| Bufor | 16 MB |
Masz szybki dysk?
Przetestuj go i umieść w rankingu.
| Autor | Wyniki | Screen | ||||||||||
| bighead | Seagate Cheetah 15K.7 (ST3300657SS) (300 GB, 16 MB, 15000 obr/min)
|
Zobacz pełne wyniki |
| Autor | Wyniki | Screen | ||||||
| bighead | Seagate Cheetah 15K.7 (ST3300657SS) (300 GB, 16 MB, 15000 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki |
| Autor | Wyniki | Screen | ||||
| bighead | Seagate Cheetah 15K.7 (ST3300657SS) (300 GB, 16 MB, 15000 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki |