![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Seagate |
| Model | Barracuda LP |
| Symbol | ST31500541AS |
| Pojemność | 1500 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 5900 rpm |
| Bufor | 32 MB |
| Średnia ocena |
/5 (1)
|
Zobacz więcej testów dysku Seagate Barracuda LP ST31500541AS
Zobacz więcej testów użytkownika mariuszpk
| Średnia prędkość odczytu | 101.4 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 1569.6 MB/s |
| Czas dostępu | 17.4 ms |
| Komentarz autora | |
| Raid 1 | |
Zobacz więcej testów dysku Seagate Barracuda LP ST31500541AS
Zobacz więcej testów użytkownika mariuszpk
Dyskusja na forum
Data testu: 2012-08-28 18:32:39