![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Seagate |
| Model | Barracuda 7200.12 |
| Symbol | ST31000524AS |
| Pojemność | 1000 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA 6Gb |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 32 MB |
| Średnia ocena |
/5 (3)
|
Zobacz więcej testów dysku Seagate Barracuda 7200.12 ST31000524AS
Zobacz więcej testów użytkownika Adrianwo
| Maksymalny transfer | 126.4 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 65.5 MB/s |
| Średni transfer | 104.1 MB/s |
| Burst rate | 312.2 MB/s |
| Czas dostępu | 15.2 ms |
| Średnia prędkość odczytu | 108.6 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 316.2 MB/s |
| Czas dostępu | 15.4 ms |
| Prędkość odczytu | 123702 KB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 119040 KB/s |
Zobacz więcej testów dysku Seagate Barracuda 7200.12 ST31000524AS
Zobacz więcej testów użytkownika Adrianwo
Dyskusja na forum
Data testu: 2012-08-16 20:49:31