![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Seagate |
| Model | Barracuda 7200.12 |
| Symbol | ST31000524AS |
| Pojemność | 1000 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA 6Gb |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 32 MB |
| Średnia ocena |
/5 (3)
|
Zobacz więcej testów dysku Seagate Barracuda 7200.12 ST31000524AS
Zobacz więcej testów użytkownika toomeek
| Maksymalny transfer | 126.6 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 64.4 MB/s |
| Średni transfer | 101.7 MB/s |
| Burst rate | 42.8 MB/s |
| Czas dostępu | 13.9 ms |
| Średnia prędkość odczytu | 105.8 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 217.4 MB/s |
| Czas dostępu | 13.9 ms |
| Prędkość odczytu | 130519 KB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 126421 KB/s |
Zobacz więcej testów dysku Seagate Barracuda 7200.12 ST31000524AS
Zobacz więcej testów użytkownika toomeek
Dyskusja na forum
Data testu: 2011-04-26 19:22:52