![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Seagate |
| Model | Constellation ES |
| Symbol | ST31000424SS |
| Pojemność | 1000 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SAS 2 |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 16 MB |
Masz szybki dysk?
Przetestuj go i umieść w rankingu.
| Autor | Wyniki | Screen | ||||||||||
| Prlki | Seagate Constellation ES (ST31000424SS) (1000 GB, 16 MB, 7200 obr/min)
|
Zobacz pełne wyniki |
| Autor | Wyniki | Screen | ||||||
| Prlki | Seagate Constellation ES (ST31000424SS) (1000 GB, 16 MB, 7200 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki |
| Autor | Wyniki | Screen | ||||
| Prlki | Seagate Constellation ES (ST31000424SS) (1000 GB, 16 MB, 7200 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki |