![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Seagate |
| Model | SV35.6 |
| Symbol | ST3000VX000 |
| Pojemność | 3000 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA 6Gb |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 64 MB |
| Średnia ocena |
/5 (4)
|
Zobacz więcej testów dysku Seagate SV35.6 ST3000VX000
Zobacz więcej testów użytkownika Rudzik99
| Maksymalny transfer | 210.2 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 89.9 MB/s |
| Średni transfer | 164.3 MB/s |
| Burst rate | 208.2 MB/s |
| Czas dostępu | 15 ms |
| Średnia prędkość odczytu | 193.9 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 230.6 MB/s |
| Czas dostępu | 13.2 ms |
| Komentarz autora | |
| Random access: 13,2 ms Average read: 193,9 MB/s Burst speed: 230,6 MB/s | |
| Prędkość odczytu | 188596 KB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 177771 KB/s |
Zobacz więcej testów dysku Seagate SV35.6 ST3000VX000
Zobacz więcej testów użytkownika Rudzik99
Dyskusja na forum
Data testu: 2013-10-25 20:05:12