Testy dysków - Test dysku Seagate Enterprise Value (Constellation CS) ST3000NC002 3000 GB
Seagate Enterprise Value (Constellation CS) ST3000NC002
| Producent | Seagate |
| Model | Enterprise Value (Constellation CS) |
| Symbol | ST3000NC002 |
| Pojemność | 3000 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA 6Gb |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 64 MB |
| Średnia ocena | BRAK OCEN | Posiadasz dysk Seagate ST3000NC002? Podziel się opinią »
|
Sprawdź, gdzie kupić najtaniej
Autor testu:
Misiek4
Zobacz więcej testów dysku Seagate Enterprise Value (Constellation CS) ST3000NC002
Zobacz więcej testów użytkownika Misiek4
HD Tune
| Maksymalny transfer | 198.5 MB/s |
| Minimalny transfer | 143.8 MB/s |
| Średni transfer | 173.8 MB/s |
| Burst rate | 171.5 MB/s |
| Czas dostępu | 11.2 ms |
|---|
HD Tach
| Średnia prędkość odczytu | 188 MB/s |
| Prędkość burst read | 337.1 MB/s |
| Czas dostępu | 13.4 ms |
|---|
ATTO Disk Benchmark
| Prędkość odczytu | 180561 KB/s |
| Prędkość zapisu | 178560 KB/s |
|---|
Zobacz więcej testów dysku Seagate Enterprise Value (Constellation CS) ST3000NC002
Zobacz więcej testów użytkownika Misiek4
Dyskusja na forum
Data testu:
2013-02-08 19:55:55
Dane komputera na którym wykonano test dysku Seagate Enterprise Value (Constellation CS) ST3000NC002:
Nazwa konfiguracji: big-3
Procesor: Intel Core i5 2400 Intel(R) Core(TM) i5-2400 CPU @ 3.10GHz
Płyta główna: ASUSTeK COMPUTER INC. Maximus IV Extreme
Mostek południowy: Intel P67 rev. B3
Mostek północny: Intel Sandy Bridge rev. 09
Pamięć RAM: DDR3 16384 MBytes 802.7 MHz (1:6)
System operacyjny: