![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Seagate |
| Model | Enterprise Value (Constellation CS) |
| Symbol | ST3000NC000 |
| Pojemność | 3000 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA 6Gb |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 64 MB |
| Średnia ocena |
/5 (1)
|
Zobacz więcej testów dysku Seagate Enterprise Value (Constellation CS) ST3000NC000
Zobacz więcej testów użytkownika Misiek4
| Maksymalny transfer | 197.1 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 145.5 MB/s |
| Średni transfer | 175.2 MB/s |
| Burst rate | 160.3 MB/s |
| Czas dostępu | 11.3 ms |
| Średnia prędkość odczytu | 187.6 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 327.1 MB/s |
| Czas dostępu | 13.5 ms |
| Prędkość odczytu | 169182 KB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 168827 KB/s |
Zobacz więcej testów dysku Seagate Enterprise Value (Constellation CS) ST3000NC000
Zobacz więcej testów użytkownika Misiek4
Dyskusja na forum
Data testu: 2013-02-08 23:22:12