![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Seagate |
| Model | Barracuda |
| Symbol | ST1000DM003 |
| Pojemność | 1000 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA 6Gb |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 64 MB |
| Średnia ocena |
/5 (10)
|
Zobacz więcej testów dysku Seagate Barracuda ST1000DM003
Zobacz więcej testów użytkownika Mojecice
| Maksymalny transfer | 218.5 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 101.2 MB/s |
| Średni transfer | 168.8 MB/s |
| Burst rate | 175.6 MB/s |
| Czas dostępu | 14 ms |
| Komentarz autora | |
| Burst rate jest 175.6MB a nie 1.6MB | |
| Średnia prędkość odczytu | 176.6 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 362.3 MB/s |
| Czas dostępu | 13.7 ms |
| Komentarz autora | |
| Burst speed 362.3 MB/s | |
| Prędkość odczytu | 310689 KB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 321865 KB/s |
Zobacz więcej testów dysku Seagate Barracuda ST1000DM003
Zobacz więcej testów użytkownika Mojecice
Dyskusja na forum
Data testu: 2012-10-05 17:56:38