![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Seagate |
| Model | IronWolf Pro |
| Symbol | ST10000NE0004 |
| Pojemność | 10000 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA 6Gb |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 256 MB |
| Średnia ocena |
/5 (1)
|
Zobacz więcej testów dysku Seagate IronWolf Pro ST10000NE0004
Zobacz więcej testów użytkownika Misiek4
| Maksymalny transfer | 247.5 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 210.7 MB/s |
| Średni transfer | 233.6 MB/s |
| Burst rate | 375 MB/s |
| Czas dostępu | 7.6 ms |
| Średnia prędkość odczytu | 240.7 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 394.2 MB/s |
| Czas dostępu | 8.2 ms |
| Prędkość odczytu | 252645 KB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 246271 KB/s |
Zobacz więcej testów dysku Seagate IronWolf Pro ST10000NE0004
Zobacz więcej testów użytkownika Misiek4
Dyskusja na forum
Data testu: 2017-03-29 19:03:04