![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Samsung |
| Model | Spinpoint F3 |
| Symbol | HD502HJ |
| Pojemność | 500 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 16 MB |
| Średnia ocena |
/5 (24)
|
Zobacz więcej testów dysku Samsung Spinpoint F3 HD502HJ
Zobacz więcej testów użytkownika asc
| Maksymalny transfer | 142.7 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 77.8 MB/s |
| Średni transfer | 116.9 MB/s |
| Burst rate | 159.9 MB/s |
| Czas dostępu | 13.4 ms |
| Średnia prędkość odczytu | 123.1 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 222.6 MB/s |
| Czas dostępu | 13.3 ms |
| Prędkość odczytu | 235143 KB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 221773 KB/s |
Zobacz więcej testów dysku Samsung Spinpoint F3 HD502HJ
Zobacz więcej testów użytkownika asc
Dyskusja na forum
Data testu: 2010-06-16 14:44:04