Testy dysków - Test dysku Samsung Spinpoint F4 HD322GJ 320 GB
Samsung Spinpoint F4 HD322GJ
| Producent | Samsung |
| Model | Spinpoint F4 |
| Symbol | HD322GJ |
| Pojemność | 320 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 16 MB |
| Średnia ocena |
|
Test macierzy RAID 0 zbudowanej z dysków Samsung Spinpoint F4 HD322GJ 320 | Ilość dysków w macierzy | 2 |
| Kontroler | Adaptec 1430SA |
| Stripe | 64 KB |
Sprawdź, gdzie kupić najtaniej
Autor testu:
AleX69
Zobacz więcej testów dysku Samsung Spinpoint F4 HD322GJ
Zobacz więcej testów użytkownika AleX69
HD Tune
| Maksymalny transfer | 285.4 MB/s |
| Minimalny transfer | 141.2 MB/s |
| Średni transfer | 222 MB/s |
| Burst rate | 168.6 MB/s |
| Czas dostępu | 13 ms |
|---|
HD Tach
| Średnia prędkość odczytu | 236.5 MB/s |
| Prędkość burst read | 399.3 MB/s |
| Czas dostępu | 13.2 ms |
|---|
ATTO Disk Benchmark
| Prędkość odczytu | 293693 KB/s |
| Prędkość zapisu | 294337 KB/s |
|---|
Zobacz więcej testów dysku Samsung Spinpoint F4 HD322GJ
Zobacz więcej testów użytkownika AleX69
Dyskusja na forum
Data testu:
2010-10-15 13:50:34
Dane komputera na którym wykonano test dysku Samsung Spinpoint F4 HD322GJ:
Procesor:
Płyta główna:
Mostek południowy:
Mostek północny:
Pamięć RAM:
System operacyjny: