Testy dysków - Test dysku Samsung Spinpoint F1 HD251HJ 250 GB
Samsung Spinpoint F1 HD251HJ
| Producent | Samsung |
| Model | Spinpoint F1 |
| Symbol | HD251HJ |
| Pojemność | 250 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 8 MB |
| Średnia ocena | BRAK OCEN | Posiadasz dysk Samsung HD251HJ? Podziel się opinią »
|
Test macierzy RAID 0 zbudowanej z dysków Samsung Spinpoint F1 HD251HJ 250 | Ilość dysków w macierzy | 0 |
| Kontroler | Intel Raid |
| Stripe | 128 KB |
Sprawdź, gdzie kupić najtaniej
Autor testu:
AleX69
Zobacz więcej testów dysku Samsung Spinpoint F1 HD251HJ
Zobacz więcej testów użytkownika AleX69
HD Tune
| Maksymalny transfer | 194.3 MB/s |
| Minimalny transfer | 97.5 MB/s |
| Średni transfer | 153.7 MB/s |
| Burst rate | 1405.8 MB/s |
| Czas dostępu | 13.8 ms |
|---|
HD Tach
| Średnia prędkość odczytu | 168.3 MB/s |
| Prędkość burst read | 2182.2 MB/s |
| Czas dostępu | 13.8 ms |
|---|
ATTO Disk Benchmark
| Prędkość odczytu | 208089 KB/s |
| Prędkość zapisu | 206092 KB/s |
|---|
Zobacz więcej testów dysku Samsung Spinpoint F1 HD251HJ
Zobacz więcej testów użytkownika AleX69
Dyskusja na forum
Data testu:
2008-05-09 14:00:37
Dane komputera na którym wykonano test dysku Samsung Spinpoint F1 HD251HJ:
Procesor: Intel Core 2 Duo E8200 Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8200 @ 2.66GHz
Płyta główna: ASUSTeK Computer INC. P5K Deluxe
Mostek południowy: Intel 82801IR (ICH9R) rev. 02
Mostek północny: Intel P35/G33/G31 rev. A2
Pamięć RAM: DDR2 2048 MBytes 534.1 MHz (5:6)
System operacyjny: Microsoft Windows Vista (6.0) Ultimate Edition Service Pack 1 (Build 6001)