![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Samsung |
| Model | F4EG (EcoGreen) |
| Symbol | HD204UI |
| Pojemność | 2000 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 5400 rpm |
| Bufor | 32 MB |
| Średnia ocena |
/5 (5)
|
Zobacz więcej testów dysku Samsung F4EG (EcoGreen) HD204UI
Zobacz więcej testów użytkownika Whisky
| Maksymalny transfer | 137.6 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 62 MB/s |
| Średni transfer | 105.6 MB/s |
| Burst rate | 127.5 MB/s |
| Czas dostępu | 14 ms |
Zobacz więcej testów dysku Samsung F4EG (EcoGreen) HD204UI
Zobacz więcej testów użytkownika Whisky
Dyskusja na forum
Data testu: 2013-02-07 00:49:51