![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Samsung |
| Model | Spin Point P80SD |
| Symbol | HD080HJ |
| Pojemność | 80 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 8 MB |
| Średnia ocena |
/5 (2)
|
Zobacz więcej testów dysku Samsung Spin Point P80SD HD080HJ
Zobacz więcej testów użytkownika koszmarek21
| Maksymalny transfer | 55.4 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 29.7 MB/s |
| Średni transfer | 45.6 MB/s |
| Burst rate | 103 MB/s |
| Czas dostępu | 15.5 ms |
Zobacz więcej testów dysku Samsung Spin Point P80SD HD080HJ
Zobacz więcej testów użytkownika koszmarek21
Dyskusja na forum
Data testu: 2011-05-17 18:51:49