![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Samsung |
| Model | Spin Point P80SD |
| Symbol | HD080HJ |
| Pojemność | 80 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 8 MB |
| Średnia ocena |
/5 (2)
|
Zobacz więcej testów dysku Samsung Spin Point P80SD HD080HJ
Zobacz więcej testów użytkownika haynor
| Maksymalny transfer | 59.4 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 32.7 MB/s |
| Średni transfer | 49.2 MB/s |
| Burst rate | 83.8 MB/s |
| Czas dostępu | 13.6 ms |
| Średnia prędkość odczytu | 51.5 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 166.3 MB/s |
| Czas dostępu | 13.6 ms |
| Prędkość odczytu | 59918 KB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 61286 KB/s |
Zobacz więcej testów dysku Samsung Spin Point P80SD HD080HJ
Zobacz więcej testów użytkownika haynor
Dyskusja na forum
Data testu: 2014-03-26 12:22:45