![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Hitachi |
| Model | C10K147 |
| Symbol | HUC101473CSS300 |
| Pojemność | 73 GB |
| Format | 2.5 " |
| Interfejs | SAS 2 |
| Prędkość obrotowa | 10000 rpm |
| Bufor | 16 MB |
Masz szybki dysk?
Przetestuj go i umieść w rankingu.
| Autor | Wyniki | Screen | ||||||||||
| ElFi | Hitachi C10K147 (HUC101473CSS300) (73 GB, 16 MB, 10000 obr/min)
|
Zobacz pełne wyniki |
| Autor | Wyniki | Screen | ||||||
| ElFi | Hitachi C10K147 (HUC101473CSS300) (73 GB, 16 MB, 10000 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki |
Brak wyników dla tego programu