![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Hitachi |
| Model | Travelstar 5K160 |
| Symbol | HTS541612J9SA00 |
| Pojemność | 120 GB |
| Format | 2.5 " |
| Interfejs | SATA |
| Prędkość obrotowa | 5400 rpm |
| Bufor | 8 MB |
| Średnia ocena |
/5 (1)
|
Zobacz więcej testów dysku Hitachi Travelstar 5K160 HTS541612J9SA00
Zobacz więcej testów użytkownika AleX69
| Maksymalny transfer | 44.9 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 20.8 MB/s |
| Średni transfer | 35 MB/s |
| Burst rate | 95 MB/s |
| Czas dostępu | 16.5 ms |
| Średnia prędkość odczytu | 36.3 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 122 MB/s |
| Czas dostępu | 16.7 ms |
| Prędkość odczytu | 39417 KB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 38791 KB/s |
Zobacz więcej testów dysku Hitachi Travelstar 5K160 HTS541612J9SA00
Zobacz więcej testów użytkownika AleX69
Dyskusja na forum
Data testu: 2008-05-08 09:32:43