![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Hitachi |
| Model | Deskstar 7K2000 |
| Symbol | HDS722020ALA330 |
| Pojemność | 2000 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 32 MB |
| Średnia ocena | BRAK OCEN | Posiadasz dysk Hitachi HDS722020ALA330? Podziel się opinią » |
Zobacz więcej testów dysku Hitachi Deskstar 7K2000 HDS722020ALA330
Zobacz więcej testów użytkownika TiredZebra
| Maksymalny transfer | 120.6 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 7.8 MB/s |
| Średni transfer | 96.7 MB/s |
| Burst rate | 155.2 MB/s |
| Czas dostępu | 13.5 ms |
Zobacz więcej testów dysku Hitachi Deskstar 7K2000 HDS722020ALA330
Zobacz więcej testów użytkownika TiredZebra
Dyskusja na forum
Data testu: 2016-08-26 16:39:15