![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Fujitsu |
| Model | MAX3036RC |
| Symbol | MAX3036RC |
| Pojemność | 36.7 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SAS |
| Prędkość obrotowa | 15000 rpm |
| Bufor | 16 MB |
| Średnia ocena | BRAK OCEN | Posiadasz dysk Fujitsu MAX3036RC? Podziel się opinią » |
Zobacz więcej testów dysku Fujitsu MAX3036RC MAX3036RC
Zobacz więcej testów użytkownika ElFi
| Maksymalny transfer | 254.5 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 74.5 MB/s |
| Średni transfer | 155.8 MB/s |
| Burst rate | 445.7 MB/s |
| Czas dostępu | 5.7 ms |
| Średnia prędkość odczytu | 266 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 895.4 MB/s |
| Czas dostępu | 6.7 ms |
Zobacz więcej testów dysku Fujitsu MAX3036RC MAX3036RC
Zobacz więcej testów użytkownika ElFi
Dyskusja na forum
Data testu: 2009-11-20 21:58:40